Segway otevírá novou evropskou centrálu v Amsterdamu

Segway otevírá novou evropskou centrálu v Amsterdamu

Cílem je podpořit trh s elektrickými transportéry na krátkou vzdálenost v regionu EMEA


Amsterdam, 21. července, 2016 – Segway, světový lídr v elektro mobilitě, otevírá novou evropskou kancelář v Amsterdamu. Díky této evropské centrále bude Segway moci lépe zajišťovat trh jednak se širokou řadou ikonických transportérů Segway pro B2B segment, a také s produkty pro koncové zákazníky nově prodávané pod značkou Ninebot by Segway. Nová evropská kancelář Segwaye byla otevřena 21. června 2016 za přítomnosti CEO společnosti Lufenga Gao.

0Z2A4522-(1).jpg   FX1A4228-(3).jpg

Ninebot by Segway ONE S2 and Ninebot by Segway miniPRO

Zřízením této kanceláře je zajištěna dostupnost celé produktové řady obou značek pro segment B2B a pro koncové zákazníky. Nové evropské vedení bude zajišťovat oba trhy po celém kontinentě. Zajistí profesionální distribuci, centrální management a zvýší marketingové aktivity. Během následujících několika měsíců budou představeny dva produkty pro koncový trh: Ninebot One S2 a Ninebot Mini Pro.

Dennis Hardholt, prezident Segway Europe, který je zodpovědný za produkty Segway a Ninebot v EMEA region, prohlásil: “Z naší nové evropské centrály jsme schopni zajišťovat distribuci nejen po celé Evropě, ale i na středním východě a v Africe. Usilovně pracujeme na uvedení nových produktů, které doplní naše stávající portfolio. S těmito produkty v blízké budoucnosti významně rozšíříme trh s ekologickou osobní dopravou. Přinesou zábavu i vzrušení do našich každodenních povinností a plně vyhoví potřebám pro přepravu na krátké vzdálenosti.”

***

O společnosti Segway
Společnost Segway Europe byla založena společností Ninebot Ltd. z Pekingu, sdružující značky Segway a Ninebot – lídry v osobní dopravě využívající samo-balanční technologii. Obě značky se zaměřují na výzkum a vývoj, výrobu, prodej a servis transportérů pro osobní přepravu na krátké vzdálenosti. Mají za cíl rozšiřovat odvětví tohoto průmyslu a zažehnout revoluci v dopravě v podobě mobilních robotických řešeních. Segway a Ninebot věnují velkou pozornost hladkému propojení robotických řešení s chytrými telefony a integraci stávajících technologií s budoucími koncepty.  Například integrace hlasové interakce a rozpoznávání tváří do svých robotických produktů - výrobků, které budou vysoce interaktivní a které spadají do konceptu “smart living”. Pro více informací navštivte www.segway.com.